Mokré krmivo pre psov Terra Canis bez obilnín 6 x 400 g, Kuracie mäso s paštrnákom, púpavou a černicamiChcete pre svojho psa len to najlepšie? S Terra Canis môžete svojmu miláčikovi ponúknuť prémiové mokré krmivo vyrobené zo 100% kvalitných surovín ľudskej spotreby. To zahŕňa dostatok čerstvého mäsa a ovocia, zeleniny a aromatických byliniek bohatých na životne dôležité látky. Terra Canis bez obilnín 6 x 400 g obsahuje prášok z vaječných škrupín ako zdroj dôležitého vápnika, ktorý je potrebný na udržanie normálneho stavu kostí. Obilie a lepok nie sú zahrnuté, vďaka čomu je obzvlášť dobre akceptované.

Obsahuje tiež ľanový olej ako zdroj esenciálnych omega 3 mastných kyselín, ktoré podporujú lesklú srsť a normálnu funkciu pokožky. Mix balenie obsahuje 2 x 400 g hovädzieho mäsa s cuketou, tekvicou a oreganom 2 x 400 g kuracieho mäsa s paštrnákom, púpavou a černicami 2 x 400 g diviny so zemiakmi, jablkom a brusnicami Terra Canis bez obilnín 6 x 400 g v skratke Vysoká -kvalitné mokré krmivo pre dospelých psov všetkých plemien Prémiová kvalita: 100% ľudská spotreba kvalitné ingrediencie Dôležitý vápnik: z lastúr ustríc, potrebný na udržanie zdravých kostí G..

Krmivo pre psov Terra Canis bez obilnín 6 x 400 g, Kuracie mäso s paštrnákom, púpavou a černicami

Terra Canis bez obilnín 6 x 400 g
Kuracie mäso s paštrnákom
púpavou a černicami

Krmivo pre psov Terra Canis bez obilnín 6 x 800 g, hovädzie mäso s cuketou, tekvica, oreganoTerra Canis Grain-Free je kompletné krmivo bez pšenice a laktózy, vhodné pre všetkých psov. Je ľahký a veľmi dobre stráviteľný. Toto nízkokalorické výživné je ideálne pre psov s nadváhou a pretože neobsahuje pšenicu, je optimálne pre psov, ktorí trpia alergiami, epilepsiou, žalúdočnými alebo črevnými ťažkosťami a zápalovými ochoreniami pankreasu a kĺbov. Terra Canis je chutné domáce jedlo vyrobené z prírodných, prémiových surovín.

Výživový koncept Terra Canis s rôznymi receptúrami vychádza z prirodzených stravovacích návykov vášho psa. Starostlivá a šetrná príprava čerstvých surovín zaisťuje optimálnu stravu so všetkými potrebnými živinami, aby bol váš maznáčik zdravý. Terra Canis vyrába uznávaný bavorský mäsiar iba z čerstvých a kvalitných surovín. Tento rodinný podnik tretej generácie už získal za svoje produkty množstvo ocenení a ocenení a je jedným z najlepších mäsiarstiev v Mníchove s povesťou, že používa iba vysokokvalitné produkty. Ako..

Krmivo pre psov Terra Canis bez obilnín 6 x 800 g, hovädzie mäso s cuketou, tekvica, oregano

Terra Canis bez obilnín 6 x 800 g
hovädzie mäso s cuketou
tekvica
oregano

Krmivo pre psov Terra Canis Senior bez obilnín 6 x 800 g, hra s paradajkami, jablkom, liečivými bylinkamiVýdatné tradičné jedlá od bavorských mäsiarov – znie to chutne a váš pes musí súhlasiť! Tento Terra Canis Senior bez obilnín 6 x 800 g je vyrobený zo 100% potravinárskych kvalitných surovín, ktoré boli jemne varené v pare. Receptúra je prispôsobená tak, aby vyhovovala nutričným potrebám starších psov. Tento Terra Canis Senior Grain-Free 6 x 800 g má vysoký obsah mäsa a je obohatený o čerstvú zeleninu, ovocie a bylinky. Obsahuje aj kozie mlieko pre extra porciu živín. Terra Canis Senior Grain-Free 6 x 800 g ponúka vášmu psovi vysokokvalitné bielkoviny, vlákninu, stopové prvky a vitamíny. Zložky môžu pomôcť podporiť životne dôležité orgány, kĺby a funkciu imunitného systému. Terra Canis Senior bez obilnín 6 x 800 g je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prémiovú kvalitu a vyváženú receptúru.

Terra Canis Senior Grain-Free 6 x 800 g na prvý pohľad: Vysokokvalitné kompletné krmivo pre starších psov 100% potravinárske kvalitné suroviny: všetky ingrediencie spĺňajú štandardy kvality potrebné na to, aby boli vhodné pre ľudskú spotrebu..

Krmivo pre psov Terra Canis Senior bez obilnín 6 x 800 g, hra s paradajkami, jablkom, liečivými bylinkami

Terra Canis Senior bez obilnín 6 x 800 g
hra s paradajkami
jablkom
liečivými bylinkami