Krmivo pre psov Wolf of Wilderness Velvet Gloom moriak, pstruh, bez obilnín, 5 x 1 kgWolf of Wilderness Velvet Gloom – Turkey Trout suché krmivo pre dospelých psov v skratke: 100% bezobilná receptúra: vhodné pre psov s intoleranciou na obilniny . Kompletné suché krmivo pre dospelých psov Vysokokvalitné bielkoviny: min. 40 % čerstvej bravčovej svaloviny a chutné morčacie a pstruhové bielkoviny

Druhovo vhodné prírodné: Bez umelých konzervačných látok, farbív a aróm Obohatené lesným ovocím (zmes lesných plodov), lesnými bylinkami a korienkami Zodpovedná prémiová kvalita: vyrába nemecká rodinná firma; s recyklovateľným obalom* *Obráťte sa na miestne predpisy o recyklácii. Wolf of Wilderness Velvet Gloom je kompletné suché , inšpirované prirodzenou stravou vlka z koristi. Je úplne bez obilnín a druhovo vhodný.

Je vyrobený z množstva čerstvého mäsa a doplnený zmiešaným bobuľovým ovocím, koreňmi a bylinkami, aby vášmu psovi poskytol lahodné jedlo plné bielkovín. Viac informácií o filozofii značky Wolf of Wilderness a celom sortimente krmiva nájdete tu: Wolf of Wilderness Wolf of Wilderness – Wi..

Krmivo pre psov Wolf of Wilderness Velvet Gloom moriak, pstruh, bez obilnín, 5 x 1 kg

Wolf of Wilderness Velvet Gloom moriak
pstruh
bez obilnín
5 x 1 kg

Krmivo pre psov Wolf of Wilderness, Bez obilnín, vrecko na vzorky Soft Mini Silvery Lakes, Kurča z voľného chovu, kačica 350 gKrmivo od Wolf of Wilderness sa vyznačuje: Na základe výživových návykov vlkov vo voľnej prírode: pre psov všetkých plemien a veľkostí Vysokokvalitné bielkoviny: min. 40 % čerstvej kuracie svaloviny, doplnené o hodnotné bielkoviny 100 % bezobilná receptúra: vhodné aj pre psov, ktorí trpia intoleranciou na obilniny Vhodné pre druh & prírodné: bez umelých konzervantov, farbív a dochucovadiel

Divoké a originálne: rafinované lesným ovocím, koreňmi a divoké byliny Zodpovedná prémiová kvalita: vyrobené v nemeckých rodinných podnikoch Zabezpečuje vyvážený príjem živín a spĺňa požiadavky Wolf of Wilderness na originálne kŕmenie. Ponuka sa vzťahuje len na číslo artiklu 552740. Ďalšie informácie k jednotlivým artiklom nájdete tu: Divina – Duck Blue River – Salmon Fiery Volcanoes – Jahňacie (monoproteín) The Taste Of Canada – hovädzie mäso, treska, morka (bez zemiakov) ” Soft & Strong” Wide Acres – kura (polovlhké) Preskúmajte nekonečný terén – Mobilita Preskúmajte The Mighty Summit – Preskúmajte výkon..

Krmivo pre psov Wolf of Wilderness, Bez obilnín, vrecko na vzorky Soft Mini Silvery Lakes, Kurča z voľného chovu, kačica 350 g

Wolf of Wilderness
Bez obilnín
vrecko na vzorky Soft Mini Silvery Lakes
Kurča z voľného chovu
kačica 350 g

Krmivo pre psov Yarrah Bio bez obilnín s bio kuracím mäsom, 10 kgAk hľadáte kvalitné, kompletné krmivo pre svojho psa, vyrobené zo surovín z ekologického poľnohospodárstva, toto Yarrah Organic Grain-Free with Bio kuracím mäsom je tou správnou voľbou. Toto suché krmivo má bezobilnú receptúru, ktorá je ideálna pre psov s alergiami alebo intoleranciami, ako aj so zvýšeným obsahom tukov a bielkovín, ktoré sú skvelé pre aktívnejších psov.

Yarrah Organic Grain-Free with Organic Chicken poskytuje vášmu psovi vysokokvalitné živočíšne a rastlinné bielkoviny z bio kuracieho mäsa, ako aj bio sóje a bio lupiny. Sleď a pridaný rybí olej pôsobia ako zdroj omega-3 a -6 mastných kyselín. Tento Yarrah BIO bez obilnín s BIO kuracím mäsom obsahuje aj hrášok a tapioku pre extra porciu vlákniny. Yarrah Organické bez obilnín s organickým kuracím mäsom v skratke:

Organické krmivo pre dospelých psov všetkých plemien Kompletné a vyvážené: poskytuje vášmu psovi všetky základné živiny Bez obilnín: ideálne pre psov s intoleranciou na obilniny a alergiami S organickým kuracím mäsom: chutné, jednoduché stráviteľné kyslé..

Krmivo pre psov Yarrah Bio bez obilnín s bio kuracím mäsom, 10 kg

Yarrah Bio bez obilnín s bio kuracím mäsom
10 kg