Krmivo pre psov Saver Pack Terra Canis bez obilnín 12 x 400 g, balenie Mix. Keď je na jedálnom lístku vášho psa Terra Canis bez obilnín 12 x 400 g, do misky ide vyvážený čas jedla vyrobený zo 100% kvalitných surovín ľudskej spotreby. To zahŕňa dostatok čerstvého mäsa, zeleniny bohatej na životne dôležité látky, ovocia a aromatických bylín. Medzi vybrané zložky patrí prášok z vaječných škrupín ako zdroj dôležitého vápnika, ktorý je potrebný na udržanie zdravých kostí. Terra Canis bez obilnín 12 x 400 g obsahuje aj kvalitný minerálny íl, ktorý prispieva minerálmi a stopovými prvkami. Prémiové sa vyrába so starostlivosťou a láskou v Nemecku v našej vlastnej výrobnej prevádzke.

Mix balenie obsahuje 4 x 400 g hovädzieho mäsa s cuketou, tekvicou a oreganom 4 x 400 g kuracieho mäsa s paštrnákom, púpavou a černicami 4 x 400 g diviny so zemiakmi, jablkom a brusnicami Terra Canis bez obilnín 12 x 400 g v skratke Holistic Mokré krmivo pre dospelých psov všetkých plemien Najlepšia kvalita: 100% ľudská konzumácia kvalitné ingrediencie S vápnikom: z prášku vaječných škrupín, potrebný na udržanie zdravých kostí…

Krmivo pre psov Saver Pack Terra Canis bez obilnín 12 x 400 g, balenie Mix

Saver Pack Terra Canis bez obilnín 12 x 400 g
balenie Mix

Krmivo pre psov Saver Pack Terra Canis bez obilnín 12 x 800 g, Kačica s tekvicou, jahody, bazaBez obilnín a laktózy Terra Canis bez obilnín je ľahké, ľahko stráviteľné kompletné krmivo pre každého psa. Pre psov s nadváhou ponúka Terra Canis bez obilnín optimálnu chutnú stravu so zníženým obsahom kalórií. Jedlá Terra Canis bez obilnín sú ideálne aj pre psov s alergiami, epilepsiou, gastrointestinálnymi ťažkosťami, pankreasom a zápalovými ochoreniami kĺbov. Terra Canis je plnohodnotná domáca strava pre psov vyrobená z prírodných a kvalitných surovín. Svojimi rozmanitými receptúrami sa výživový koncept Terra Canis riadi prirodzenými nutričnými požiadavkami vášho psa.

Vedomá a šetrná príprava krmiva z čerstvých prírodných surovín zaisťuje, že váš pes dostane všetky živiny, ktoré potrebuje. Jedálniček Terra Canis pre psov vyrába hornobavorské mäsiarstvo. Tento rodinný podnik tretej generácie získal za svoje produkty množstvo ocenení a ocenení. Je to jeden z najlepších mäsiarov v Mníchove a vyznačuje sa predovšetkým povedomím o kvalite. Ako čisto potravinárska spoločnosť je len a..

Krmivo pre psov Saver Pack Terra Canis bez obilnín 12 x 800 g, Kačica s tekvicou, jahody, baza

Saver Pack Terra Canis bez obilnín 12 x 800 g
Kačica s tekvicou
jahody
baza

Krmivo pre psov Terra Canis bez obilnín 12 x 200 g, zmiešané balenie: 3 príchuteChcete mať istotu, že váš pes má v miske len to najkvalitnejšie krmivo? Chcete sa tiež uistiť, že vášmu psíkovi bude chutiť každé jedlo? Odpoveďou je mokré krmivo Terra Canis bez obilnín. Toto prémiové krmivo je kompletné krmivo vhodné pre dospelých psov s normálnou hmotnosťou. Je obzvlášť ľahko stráviteľné vďaka receptúre bez obilnín a laktózy. Toto vysokokvalitné krmivo Terra Canis má vysoký obsah mäsa najmenej 60%, čo z neho robí dobrú voľbu na zabezpečenie toho, aby mal váš pes druhovo vhodnú stravu, ktorá je bohatá na mäso. Používajú sa iba prísady potravinárskej kvality.

Jedlo sa varí šetrne v pare, čo znamená, že ingrediencie si zachovajú svoju prirodzenú chuť a živiny. Vyrába sa v bavorskom mäsiarstve neďaleko Mníchova podľa vysokých štandardov kvality. Terra Canis prichádza v rôznych chutných príchutiach, čo znamená, že váš pes sa pri kŕmení nebude nudiť! Zmiešané balenie obsahuje tieto odrody: 2 x hovädzie mäso 2 x morka 2 x kôň 2 x zverina 2 x kuracie mäso 2 x králik Terra Canis bez obilnín 12 x 200 g na prvý pohľad..

Krmivo pre psov Terra Canis bez obilnín 12 x 200 g, zmiešané balenie: 3 príchute

Terra Canis bez obilnín 12 x 200 g
zmiešané balenie: 3 príchute