Krmivo pre psov Lukullus Vitality Joints: Hovädzie, Kompletné mokré Lukullus Vitality je vyrobené z tých najlepších surovín, ktoré príroda ponúka. Čerstvé ovocie a zelenina sú v kombinácii s mäsom najvyššej kvality a olejmi obohatené o krmivo vášho psa. Toto chutné krmivo je veľmi dobre stráviteľné a pomáha podporovať imunitný systém vášho psa a tiež pomáha pri starostlivosti o kĺby a kosti. Chutný Lukullus Vitality poskytuje vášmu psovi lahodné jedlo, ktoré bude milovať. Lukullus Vitality je starostlivo vyvinutý tak, aby pomáhal podporovať zdravie pohybového aparátu vášho psa. Toto chutné bezobilné mokré krmivo je vhodné pre dospelých a starších psov.

Hovädzie mäso je bohaté na vitamíny a minerály, mušle so zelenými perami obsahujú prirodzené živiny pre chrupavku, brokolica a papája poskytujú prírodnú vlákninu a vitamíny, zatiaľ čo zemiaky poskytujú nízkotučný bezlepkový zdroj sacharidov. Chutný recept dopĺňa štipka lososového oleja, ktorý môže podporiť pružnú pokožku a lesklú srsť…

Krmivo pre psov Lukullus Vitality Joints: Hovädzie, 6 x 800 g

Lukullus Vitality Joints: Hovädzie
6 x 800 g

Krmivo pre psov MERA pure sensitive dospelý moriak, bez obilnín zemiakov, Saver Pack: 2 x 12,5 kgMorka a zemiak – táto kombinácia znie naozaj lahodne! A na vytvorenie prvotriedneho suchého krmiva pre psov netreba oveľa viac, pretože monoproteínová receptúra MERA pure sensitive Adult Turkey & Potato nielen chutí lahodne, ale je aj veľmi dobre tolerovaná! Krmivo je vďaka svojim nízkopurínovým zložkám a nízkemu obsahu bielkovín veľmi vhodné aj pre psov s leishmaniózou. Životne dôležité látky zinok a vitamín C obsiahnuté v MERA pure sensitive Adult Turkey & Potato sú výbornými posilňovačmi pre prirodzený imunitný systém vášho štvornohého priateľa. Na okorenenie užitočnou vlákninou boli do zoznamu ingrediencií pridané aj odcukornené sušené repné dužiny a jablkové výlisky – takže aj črevá vášho psa zostanú šťastné! MERA pure sensitive Adult Turkey & Potato v skratke:

Ľahko stráviteľné suché krmivo pre dospelých psov S lahodným čerstvým mäsom: vhodné pre daný druh Vysoko stráviteľné: ideálne aj pre nutrične citlivé psy Nízky obsah purínov a bielkovín: tiež dobrá voľba pre psov s leishmaniózou..

Krmivo pre psov MERA pure sensitive dospelý moriak, bez obilnín zemiakov, Saver Pack: 2 x 12,5 kg

MERA pure sensitive dospelý moriak
bez obilnín zemiakov
Saver Pack: 2 x 12
5 kg

Krmivo pre psov PURINA PRO PLAN Stredné, veľké dospelé osoby citlivé na trávenie Bez obilnín, 12 kgPsy s citlivým trávením tiež radi hodujú – ako dobre, že PURINA PRO PLAN Medium Large Adult Sensitive Digestion bez obilnín (predtým: OPTIDIGEST) je ľahko stráviteľné a plnohodnotné krmivo pre citlivých štvornohých priateľov. Suché krmivo je pripravované z morky, ktorá slúži ako ľahko stráviteľný, kvalitný zdroj bielkovín.

Nechýbajú ani vybrané ďalšie ingrediencie, ktorých výsledkom je plnohodnotný mix. PURINA PRO PLAN Medium Large Adult Sensitive Digestion bez obilnín poskytuje vášmu štvornohému priateľovi všetky dôležité živiny a životne dôležité látky. Obsahuje dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky. navyše poskytuje vášmu miláčikovi prebiotiká, ktoré môžu podporovať vyváženú črevnú flóru. PURINA PRO PLAN Medium Large Adult Sensitive Digestion Bez obilnín na prvý pohľad: Chutné suché krmivo pre dospelých psov (1 – 7 rokov) stredných a veľkých plemien (od 25 kg)

Ľahko stráviteľné: špeciálne vyvinuté pre psov s citlivým tráviacim traktom Morčacie rezne : vysoko stráviteľný

Krmivo pre psov PURINA PRO PLAN Stredné, veľké dospelé osoby citlivé na trávenie Bez obilnín, 12 kg

PURINA PRO PLAN Stredné
veľké dospelé osoby citlivé na trávenie Bez obilnín
12 kg